Журі

Для художників

Катя Тейлор

Артекспертка, менеджерка проєктів сучасного мистецтва, розвиває культурне cередовище країни

Засновниця Port.agency та ГО «Порт Культури». Розробляла проєкти для UNICEF, ООН Жінки, Світової продовольчої програми, Антикорупційної ініціативи ЄС, ПРООН. Співпрацювала з Йоркширським скульптурним парком, Торгово-промисловою Британсько-Українською палатою та ін.

Кость Лавро

Заслужений художник України

Лауреат національної премії України імені Тараса Шевченка, Лауреат національної премії України імені Лесі Українки.

Максим Волошин

Колекціонер, галерист, співзасновник Voloshyn Gallery

Представляє українське мистецтво за кордоном, сприяючи його інтеграції у європейські культурні процеси. Voloshyn Gallery представляє художників на міжнародних художніх ярмарках та художніх проєктах: The Armory Show, Nada Miami, Untitled.Art, EXPO CHICAGO, Volta NY, Dallas Art Fair, Pulse Art Fair та ін.

Для фотографів

Соня Плакидюк

Найвідоміший фешн-фотограф країни

Володарка 1-го місця в конкурсі фешн-фотографії від National British Fashion Museum 2010. Номінант на Most Influent Talent House Photographer. Працювала з Harper’s Bazaar, L’OFFICIEL, Cosmopolitan, Citizen K, Playing Fashion.

Олександр Ладанівський

Фотограф, тревел-блогер, має знімки із понад 50 країн світу

Понад 15 років займається фотографією. Роботи публікувалися у Discovery та National Geographic, а також представляли Україну на міжнародних презентаціях. Мандрівник та організатор авторських подорожей по всьому світу.

Сергій Сараханов

Фотограф-портретист, провів понад 150 майстер-класів у Європі та СНД

Автор унікальних навчальних програм із портретної фотографії. Героями його робіт є світові знаменитості, діячі культури та мистецтва. Регулярно публікується у Forbes, die Zeit, Vogue, Elle, Playboy, L’OFFICIEL.